Головна » Файли » Методичний кабінет

Освітяни Вознесенщини долучилися до акції «Допомога»: надано гуманітарну допомогу мешканцям Авдіївки
2017-02-07, 2:48 PM

Освітяни Вознесенщини долучилися до акції «Допомога»:

надано гуманітарну допомогу мешканцям Авдіївки    

 

    Декілька днів тому мешканці Авдіївки опинилися у дуже складних умовах після активних обстрілів бойовиків. Небайдужі українці збирали та відправляли для них гуманітарну допомогу. Освітяни Вознесенщини не могли залишитися осторонь цієї проблеми, тому оперативно підключилися до акції «Допомога», яку ініціював голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

     Учні та вчителі Олександрівської школи передали продукти харчування, зокрема, чай, каву, цукор, сгущене молоко, печиво, консерви (на суму близько 3 тис. грн.).

        Нові синтипонові ковдри та упаковки теплих шкарпеток авдіївці отримають від колективу Щербанівської школи. 

      Теплі речі для дорослих та дітей зібрали учні Актовської, Білоусівської, Воронівської, Мартинівської, Трикратської, Новогригорівської, Дорошівської,  Дмитрівської, Прибужанівської шкіл.

        Чай, каву передали Прибужанівська, Дорошівська та Вознесенська школи. А ще учні Білоусівської та Вознесенської шкіл подбали про авдієвських малюків  і передали  дитячі памперси.

         Крім того школи організували акції, в ході яких було зібрано 1550грн.: Новогригорівська ЗОШ – 1020 грн., Бузька ЗОШ – 230грн., Новосілківська ЗОШ – 200 грн., Воронівська ЗОШ – 100грн.

        Вантаж з продуктами харчування, ковдрами, памперсами, теплими речами для дорослих і дітей на мікроавтобусі Панова Владислава у супроводі методиста РМК Кучеренко Н.В. 6 січня було доставлено до приймального пункту, який розмістився біля Миколаївської обласної державної адміністрації,  де здійснюється  координація усіх вантажів з області.

       Начальник відділу освіти  Лапаєва Н.В. подякувала учасникам акції «Допомога»: «Я вдячна директорам шкіл, усім освітянам, учням та їх батькам за гуманітарну підтримку та за співчуття. Лише спільними зусиллями ми переможемо!»

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 61 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0