Головна » Файли » Методичний кабінет

Стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні
2017-02-08, 9:41 AM

Стартувала реєстрація для участі

в зовнішньому незалежному оцінюванні

 

         6 лютого 2017 року, о 10:00 стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 17 березня.

         Щоб взяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів:

- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по-батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;

- дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

- реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на сайті Українського центру оцінювання якості освіти  або випускники цього року можуть звернутись до пункту реєстрації, який розміщено на базі вашого навчального закладу (ЗНЗ І-ІІІ ступенів).             Випускники минулих років можуть звернутися у Вознесенському районі до пункту, який знаходиться на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка (смт. Олександрівка, вул. Генерала Подзігуна 244). Режим роботи: понеділок - п'ятниця , 08.00-16.00. Телефон школи  (05134) 96-1-86).

       Цього року для випускників 2017 року першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Крім того, можна скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов’язковим.

         Випускники минулих років неодмінно мають складати ЗНО лише з української мови та літератури. Інші три предмети – на їхній вибір.

         Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам 2017 року до закладу, де вони навчаються, а випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

         Докладнішу інформацію про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 51 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0