Головна » Файли » Методичний кабінет

У Щербанівській школі пройшли вибори голови учнівського врядування
2016-09-26, 8:57 AM

У Щербанівській школі пройшли вибори

голови учнівського врядування

 

           У Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М. Рябошапки вибори голови учнівського врядування  - це завжди свято шкільної родини. Цього року воно пройшло  під гаслом «Вибір тільки за тобою!».

           За дві неділі до початку виборів розпочалася передвиборча агітація. Учениці 8 класу  Лєшукова Поліна, Канінець Аліна та учениця 10 класу Климова Олександра представили учнівському та педагогічному колективу свої  Програми дій.

           Проголосувало 100 шкільних виборців, 54 із них віддали свій голос за ученицю 10 класу Климову Олександру. На загальношкільній лінійці новообрану вдруге голову учнівського самоврядування урочисто привітали і, за традицією,  передали перехідний символ лідерства  - Дерево успіху.

           «Від усієї шкільної громади бажаємо тобі, Олександро, успіхів, нових перемог, звершень у роботі шкільного самоврядування. Ми віримо у тебе і твій успіх, а також і в успіх шкільного врядування, яке готує всіх нас до майбутнього дорослого життя, виховує справжніми громадянами України. Хай таланить тобі, Олександро!», - сказала Аміна Ганай, секретар учнівського врядування Щербанівської школи.

 

                                  

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 58 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0