Головна » Файли » Методичний кабінет

Учні та вчителі відзначили День Гідності та Свободи України
2016-11-23, 9:10 AM

Учні та вчителі відзначили День Гідності та Свободи України

 

                  21 листопада загальноосвітні навчальні заклади Вознесенського району разом з усією Україною відзначили День Гідності та Свободи України.

             Лідери учнівського самоврядування  провели  загальношкільні лінійки: “Віднині і навіки” 21 листопада – День Гідності та Свободи», «Революція Гідності: ми маємо пам’ятати». Класні керівники провели години спілкування: «Єврореволюція — політичні та суспільні зміни в Україні», «Революція Гідноті і Свободи»; диспути: «Причини та характер протистояння», «Чи здатна гідність  перемогти приниження?»; усні журнали «Перебіг подій Революції Гідності», «Революція Гідності:візуальна хроніка»; круглий стіл «Україна – територія гідності і свободи».

             В цей день було організовано виставки  фотографій  «Шлях до волі», перегляд презентацій та фільмів про Революцію гідності .

              На знак вшанування пам’яті, діти запалювали лампадки біля символічних  пам'ятних знаків – героям Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. А ще спільно  прочитли молитву за Україну.

              Проводячи заходи, вчителі та учні  намагалися докласти свою часточку в долю нашої Батьківщини. «Хочеться вірити, що кров загиблих під час Революції Гідності борців за незалежність України, воїнів, полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність, пролита не дарма. Усі ми сподіваємося, що найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України здійсниться обов’язково», - сказала Людмила Володимирівна Гаврилюк, заступник директора з виховної роботи Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка.

 

        

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 73 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0