Головна » Файли » Методичний кабінет

Учні Вознесенщини взяли участь в конкурсі «Повітряна куля. Перші кроки волонтерства»
2016-11-30, 3:45 PM

Учні Вознесенщини  взяли участь в конкурсі

«Повітряна куля. Перші кроки волонтерства»

 

          З 15 листопада по 01 грудня 2016 року учні Олександрівської, Білоусівської, Бузької, Вознесенської, Воронівської, Новогригорівської, Новосілківської, Прибужанівської, Таборівської, Трикратської, Тімірязєвської, Щербанівської шкіл Вознесенського району взяли участь в обласному конкурсі «Повітряна куля. Перші кроки волонтерства», який приурочений  до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України.

         Учасниками конкурсу були діти віком від 5 до 17 років. Кожна дитина, що долучалася до даного заходу за допомогою свого малюнку стала волонтером.

         Роботи (малюнки) дітей  висвітлювали тематику Збройних сил України та мали один обов’язковий елемент – повітряна куля, яка символізує підтримку воїнів української армії та приналежність до цеху волонтерів.

                   Діти свої роботи наклеювали на картон, робили аплікації та витинанки, як частину художньої роботи, а також писали побажання, вірші та розміщували на малюнках інші текстові об’єкти.

Мета конкурсу - зібрати якомога більшу кількість дитячих малюнків «повітряних куль». Дитячі роботи будуть виставлені з 2 по 6 грудня в Палаці культури Суднобудівників в Миколаєві.

         Частину робіт заплановано виставити на аукціон, а  також малюнки із зображенням кольорових повітряних кульок передадуть бійцям у зону проведення АТО. Зібрані кошти від благодійного аукціону будуть передані волонтерській групі ГО «Оберіг» та направлені на потреби армії.

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0