Головна » Файли » Методичний кабінет

Учнівська молодь відзначила День захисника України
2016-11-14, 1:49 PM

Учнівська молодь відзначила День захисника України

 

          З нагоди Дня захисника України в стінах загальноосвітніх навчальних закладах Вознесенського району відбулися патріотичні заходи: виховні години «Український воїн – приклад для наслідування», уроки мужності «З повагою і гордістю до захисників Вітчизни», круглі столи «Я знаю героїв своєї країни», диспути «Яка армія потрібна моїй країні».
           В шкільних бібліотеках були організовані тематичні виставки, експозиції творів художньої літератури, присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність «Історія української армії».

           До Дня захисника України вшанували і відзначили героїв антитерористичної операції за їх мужність, вірність присязі – захищати Батьківщину та свою родину! В прагненні підтримати наших відважних воїнів об'єдналися і дорослі, і діти.

           День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Саме тому були проведені вже традиційні для наших шкіл свята «Маленькі козачата» для учнів 2-4 класів та «Козацькому роду нема переводу» для учнів 5-6 класів. Під час свят діти продемонстрували свою силу, спритність, розум і кмітливість. Глядачі підтримували команди жартівливими гаслами і бурхливими оплесками.


 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 46 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0