Головна » Файли » Методичний кабінет

Відбувся районний методичний актив вчителів інформатики
2016-09-26, 8:55 AM

Відбувся районний методичний актив вчителів інформатики

 

            22 вересня 2016 року, з метою підвищення рівня професійної компетентності вчителів інформатики навчальних закладів Вознесенського району, на базі районної цетральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся районний методичний актив «Актуальні питання викладання інформатики у 2016/17н.р.».

            Відкрила методактив Наталія Василівна Кучеренко, методист районного методичного кабінету.

             На пленарну частину заходу керівник районного методичного об’єднання вчителів інформатики, учитель Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Анна Іванівна Павлова, для обговорення підготувала такі питання:

  • структура та зміст нової навчальної програми з інформатики для 5-9 класів; навчально-методичне забезпечення викладання інформатики у 5 класі;
  • особливості та  навчально-методичне забезпечення викладання інформатики у 6-8, 10-11 класах за оновленими програмами;
  • форми та методи роботи з обдарованими учнями. Участь учнів Вознесенського району у Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах з інформатики та ІТ.

         Під час практичної частини методактиву Анна Іванівна поділилася власними педагогічними здобутками з колегами, виступила з новими ідеями і пропозиціями щодо удосконалення навчально-виховного процесу на уроках інформатики та в позакласній роботі.

         В роботі методичного заходу активну участь взяли учителі інформатики  Топилін В.В.(Бузька ЗОШ), Климова С.А. (Щербанівська ЗОШ), Кіріяков Д.В. (Новосілківська ЗОШ), Горєва О.М. (Мартинівська ЗОШ) та Мілашенко М.С.(Дорошівська ЗОШ).

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0