Головна » Файли » Методичний кабінет

Відзначення Дня  українського козацтва та Дня захисника України
2018-10-18, 1:06 PM

Відзначення Дня  українського козацтва та Дня захисника України
На свято Покрови Пречистої Богородиці - 14 жовтня,, в нашій державі відзначається День українського козацтва та  День захисника України. З нагоди цих свят у закладах загальної середньої освіти району проведено заходи національно-патріотичного виховання.  
Минулий навчальний тиждень почався із інформативних годин «Мужність і відвага крізь покоління», на яких учні мали змогу пригадати історичні факти утворення Української повстанської армії, славні подвиги ветеранів Другої світової війни та учасників АТО. 
Учні  Вознесенської, Новогригорівської, Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Григорівського НВК І-ІІ ступенів взяли участь в обласній акції «Від щирого серця», в ході якої зібрали гостинці, виготовили вітальні листівки «З Днем захисника України» і передали в зону ООС.
В кожному класі було проведено  виховні години, присвячені історії України та історії українського війська, години спілкування «Український воїн – приклад для наслідування», уроки мужності “З повагою і гордістю до захисників Вітчизни”. Шкільні бібліотеки запросила всіх користувачів ознайомитись з літературою на книжковій виставці «Україна на крутих зламах історії». Учнівська молодь поклала корзини квітів до могил захисників Вітчизни, які загинули в роки Другої світової війни та до могил  односельців, учасників АТО. Під час урочистих заходів хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих героїв.
У Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учитель предмета «Захист Вітчизни» Леденчук Б.М. підотував та  провів з учнями старших класів історико-спортивне свято «Ми – нащадки козацького роду» під лозунгом «Долай перешкоди великі й малі, щоб гідно ступати по вільній землі. Спортивно-розважальну гру «Козацькі забави» з учнями молодших та середніх класів організувала учитель фізичної культури Ковальчук Н.В. 
В Новогригорівській  школі  лідери учнівського врядування разом із своїм куратором педагогом-організатором Мустяцою Л.В. провели квест «Козацькі розваги», станціями якого були «Козацька історія», «Козацький гопак», «Козацька кухня» та інші. В ході квесту юні козаки і козачки продемонстрували свій бойовий дух і знання національних традицій. 
Педагогічний та учнівський колектив Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів запросив на  концерт-привітання односельчан, учасників АТО. Свої таланти 
  учні  присвятили захисникам України.     
Актуальність проведення таких заходів очевидна, адже День захисника України уособлюється у таких поняттях, як «Вітчизна», «Батьківщина», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.
 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 17 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0