Головна » Файли » Методичний кабінет

Використання  підручників в електронному вигляді
2018-09-07, 2:09 PM

Методичний практикум щодо забезпечення  доступу до використання 
підручників в електронному вигляді

В рамках виконання цільової  соціальної програми розвитку освіти  2018 рік в Миколаївській області оголошено Роком  освіти. Важливим питанням програми визначено необхідність забезпечення  доступу до використання підручників, навчально-методичних посібників в електронному вигляді.
Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації  після проведення відкритих торгів було укладено договір  з Одеським приватним підприємством «Елекронік Солюшенс» на закупівлю послуги, пов`язаної з програмним забезпеченням доступу до використання підручників, навчально-методичних посібників в електронному вигляді учням, вчителям та батькам навчальних закладів області. 
Відділ освіти Вознесенської райдержадміністрації розпочав роботу по  використанню цієї послуги.  Саме тому 6 вересня 2018 року  районним методичним кабінетом КУ «Вознесенський районний центру по обслуговуванню закладів освіти» проведено практикум  із заступниками директорів із навчально-виховної  роботи, на якому розглядалося питання щодо забезпечення рівного доступу до використання підручників, навчально-методичних посібників в електронному вигляді у загальноосвітніх закладах середньої  освіти району та проведено практичну роботу щодо користування  електронною послугою. Кожна школа отримала код доступу до використання  електронної послуги. Здійснено реєстрацію шкіл на порталі «Підручник.ua». 
Наступний крок - реєстрація вчителів, учнів та їх  батьків і створення електронного кабінету школи для активного користування електронними  підручниками,  навчально-методичними посібниками, а згодом і класними журналами,  учнівськими щоденниками тощо. 
На даний час, коли  школи ще не повністю забезпечені  підручниками на паперових носіях, ця послуга є актуальною і  необхідною особливо для 1,5 та 10-х класів.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar