Головна » Файли » Методичний кабінет

З цікавістю в гості до Феміди
2016-12-07, 4:17 PM

              В рамках щорічного  проведення  декади правових знань  2 грудня 2016 року Новосілківська школа гостинно розчинила   свої двері перед учнями і вчителями Тімірязівської школи,  які люб`язно погодилися взяти участь у правовому квесті «В гостях у Феміди».

         Команди «КЗГ» (Команда Законнослухняних Громадян) з  Тімірязівської  ЗОШ і «Шериф» Новосілківської ЗОШ зійшлись у дружньому «двобої». Хвилюванню і гостей, і господарів не було меж: кожна команда хотіла продемонструвати свої  правові знання, компетенції, які стануть у нагоді в повсякденному житті.

                Організатор квесту Наталя Богданівна Зубчевська, вчитель історії і права Новосілківської ЗОШ,   старанно і зі знанням справи підготувала  дуже цікаві, з родзинкою, завдання, які залюбки виконували учасники команд, отримуючи  від цього величезне задоволення, з цікавістю поповнюючи свої знання з прав людини , дізнаючись чимало нового, іноді навіть незвичайного і кумедного.

          Велику зацікавленість учасників квесту  викликали такі конкурсні завдання, як: «Люди Х», «Мистецький арсенал», «Казкова павутина  очима юриста», «Усі ми родом із дитинства», «Пан або пропав».

            Школярі  в змаганнях почували себе впевнено , тому що поруч були консультанти – вчителі, які  погодились позмагатись разом зі своїми вихованцями. Наставниками і  повноправними членами  команди «Шериф» були директор школи Павловська Олена Олександрівна та вчитель української мови та літератури Чорна Фаїна Петрівна, а команди «КЗГ» -  Карп`юк Оксана Миколаївна та Манзюк Валентина Іванівна, вчителі Тімірязівської ЗОШ.

                 Кожна із команд підготували  домашнє завдання у формі казкових  міні- вистав , що стали окрасою заходу.

            Переможцем у двобої стала команда новосілців «Шериф», але призовий торт вони  з задоволенням передали своїм  суперникам -тімірязівцям.  Позитивні емоції переповнювали і учасників квесту , і журі, і глядачів.

            А зима за шкільним  вікном перетворила правову казку в приємну ральність: як на замовлення з неба посипався білими метеликами перший грудневий сніг. А це додало ще більше позитивного  настрою.

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 50 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0