Головна » Файли » Методичний кабінет

Збір лідерів шкільного самоврядування
2016-11-02, 3:20 PM

                          Збір лідерів шкільного самоврядування                                   

          Посмішки, дружні вітання, яскраві позитивні емоції – так щоразу починаються зустрічі лідерів органів учнівського самоврядування Вознесенщини. Активна й ініціативна юнь району збирається разом на засідання, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом щодо організації різноманітних заходів та отримати корисні знання.

     Так,  27 жовтня 2016 року приміщення районної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка гостинно зібрало 26 лідерів учнівського самоврядування ЗОШ району.

     Традиційно на першому засіданні було проведено тренінг «Знайомство»(«Ім’я – якість»), на якому лідери познайомились, дізнались трішки про своїх однолітків та мали змогу проявити  свої  лідерські якості.

     У рамках заходу лідери звітували про роботу у 2015-2016 навчальному році та презентували  структуру врядування в своїх школах.

     Президент учнівського самоврядування Тімірязівської ЗОШ Коросан Аліна поділилася своїми враженнями від поїздки до м. Києва, куди була запрошена Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, як дійсний член МАН для участі у Всеукраїнському форумі юних патріотів «Я-українець». Розповідь  Аліни, як і її враження, була цікавою на насиченою.

     Наступним етапом збору були вибори голови лідерів районного учнівського самоврядування. Ним стала Климова Олександра, учениця 10 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

     Після цього всі присутні учні виконали вправу «Мої лідерські якості», де вони оцінили свої особистісні розвинуті якості, а потім описали ті риси, які вони б хотіли розвинути в собі. В результаті обговорення дійшли висновку, що у лідера багато різних якостей, і кожен з учасників може мати ці характеристики, отож, лідером може бути кожний.

     Далі лідери розбились на три великі групи і кожна група працювала над завданням «Портрет лідера»,  де потрібно було його намалювати, звертаючи увагу на лідерські якості. Після виконання завдання групи по черзі презентували свої малюнки, називаючи риси лідера.

     На завершення навчань був проведений мозковий штурм « Що таке лідерство». Ведуча стисло дала визначення поняттям «лідер» і «лідерство», а далі учасники озвучили свої пропозиції, визначення та  висловлювали своє ставлення до формулювань один одного.

     Засідання було насиченим та трудомістким. Дякую всім присутнім за активність, небайдужість до вирішення важливих питань. Я впевнена, що діяльність учнівського самоврядування нашого району буде дієвою, плідною на цікаві ідеї та пропозиції.

     Слухачі Школи лідерів учнівського самоврядування погодилися з думкою американського вченого, педагога, публіциста П. Друкера: «Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове».

                                                                                                           В.Г. Підвисоцька, заступник

                                                                                                           директора ДЮЦ з ВР.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 73 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0