Головна » Файли » Відділ освіти

Перший урок у школах «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25 річчя незалежності України»
2016-09-13, 3:30 PM

Перший урок у школах «Щоб у серці жила Батьківщина:

до 25 річчя незалежності України»

 

           Традиційно новий навчальний рік розпочавсяся з Першого уроку, тема якого в цьому навчальному році присвячена відзначенню 25-ї річниці незалежності України.

           Учні 1-4 класів переглянули мультфільми «Це наше і це твоє». Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.

           Темою уроку для учнів 5-11 класів була  «Від проголошення Незалежності до нової України».

           Форми і методи проведення Першого уроку  були різноманітними і стали творчим доробком кожного педагога. Глибоке та усвідомлене сприйняття теми забезпечило відповідне оформлення класної кімнати. Зокрема вчителі використали: зображення державної символіки України – Прапор, Герб, Гімн; географічні карти України; ілюстрації краєвидів України та рідного краю; елементи народної символіки, вишитий рушник; портрети видатних українців та відомих людей рідного краю; тексти художніх творів патріотичного спрямування; світлини пам’ятних місць рідного краю; афоризми про патріотизм, боротьбу за свободу тощо. Усі етапи уроків супроводжувалися показом слайдів, відеороликів.

           Вчителі поглибили знання учнів про нашу державу – Україну і продовжать  виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного; шанобливе ставлення до державних та народних символів держави на виховних заходах протягом навчального 2016-2017 року.

3

 

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 72 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0