Головна » Файли » Відділ освіти

“В місті Вознесенську презентують конкурс молодіжних інновацій U-Inn 2.0 RELOAD "Перезапуск місцевої демократії"
2019-06-12, 3:24 PM

 

“В місті Вознесенську презентують конкурс молодіжних інновацій U-Inn 2.0 RELOAD "Перезапуск місцевої демократії"

 

14.06.2019  о 16:00 в приміщенні «IQ-Hub»  за адресую: Пушкінська 3 оф.35 відбудеться презентація програми розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) "Перезапуск місцевої демократії". Захід організовує ГО «Агентство економічного розвитку».

 

На вас очікує інтерактивна дискусія, багато спілкування, мережування та ідей. І, найголовніше - це презентація нового сезону програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy). Ви дізнаєтесь, як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси і як можна на них впливати, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у вашій громаді!

 Для участі у заході прохання заповнити реєстраційну анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1iXy-6sCNl6UgqR8TitTVEkFFpwYkkJq3NgVzAQ5FNIw/edit

Деталі на сайті uinn.org.ua

 

У випадку додаткових питань звертайтесь до

Олександра Ревебцова 0666-105-898

 

 

На захід запрошуються представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

 

Партнерами програми підтримки молодіжних інновацій є Міністерство молоді та спорту України, Державне агентство з питань електронного урядування України, Freedom House Ukraine, 1991 Incubator, Центр розвитку інновацій, Громадська рада доброчесності.

 

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

 

Довідково

У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини https://www.2017.uinn.org.ua/. В ньому взяли участь більше 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів


Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0