Головна » Файли » Методичний кабінет

День людини похилого віку
2018-10-18, 12:52 PM

Відзначили День людини похилого віку та Дня ветерана

 в навчальних закладах  району

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

З цієї нагоди у закладах освіти району проведено ряд тематичних заходів, зокрема  святкові благодійні  акції – подяка людям  літнього віку «Естафета  добра  і  любові» (волонтерська допомога, привітання).

У Таборівській школі пройшла загальношкільна лінійка «Поважаймо старість і словом і ділом», меседжем якої був заклик до учнівської молоді  не бути байдужими до людей похилого віку, а також не забувати про свій обов’язок допомагати та піклуватися про них. Волонтери відвідали самотніх людей похилого віку вдома, привітали  листівками та вручили  подарунки. А члени вокального гуртка взяли участь в святковому концерті.

Благодійну  програму  для людей похилого віку «Літа, літа на зиму повернули» підготували учні Бузької школи.

Усний журнал для бабусь «Мудрі та багаті літами» та зустріч-вшанування «Варте пошани сиве волосся» пройшли в Новогригорівській школі.

Креативні листівка вдячності своїм бабусям та дідусям виготовили  учні Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А на урок  літературного  читання «Казка від бабусі» запросили ветерана педагогічної праці Сабецьку Валентину Дмитрівну.

Лідери учнівського врядування Щербанівської школи ще у вересні розпочали роботу над загальношкільним проектом «Хвиля доброти», в рамках якого організували «коло зустрічей», зокрема, зустріч з учасницею фольклорного колективу «Українські вечорниці» Кондратюк Раїсою Іванівною та до Дня вчителя з ветеранами  педагогічної  праці  школи.

Метою всіх заходів з нагоди Дня людини похилого віку та Дня ветерана було виховати повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати близьких людейЦі заходи дали можливість ще раз нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0