Головна » Файли » Методичний кабінет

На Вознесенщині пройшла акція «Зігрій солдата»
2016-11-14, 1:39 PM

На Вознесенщині пройшла акція «Зігрій солдата»

 

               Напередодні Дня захисника України школярі Вознесенщини приєдналися до обласної  патріотичної акції  «Зігрій солдата», яка мала на меті  зібрати «теплу» посилку.  Компонентами посилки могли бути светри та шапки, білизна, теплі шкарпетки, рукавиці, чай, кава, солодощі.  

                Учні відповідально поставилися до проведення Акції. Особливим патріотичним піднесенням стали благодійні ярмарки. Школярі щиро зустрічали гостей , закликали покупців чудовими віршами, прикрашали свої столи осінніми композиціями, присв'яченими миру, добру і милосердю. До продажу були виставлені страви власного приготування.

               Зараз потреби в посилках уже менші, тому головною  ініціативою  була моральна підтримка - «тепле Слово». І, звичайно ж, діти передали, виготовлені власними руками, обереги та листівки з побажаннями та молитвами. Вони також намалювали малюнки, написали теплі слова своїм захисникам. Діти творили з любов’ю, вкладаючи у кожен малюнок і лист свої щирі емоції і почуття.

               Беручи участь в  Акції, шкільні родини щиро привітали всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та побажали  незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 54 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0