Головна » Файли » Методичний кабінет

Нова українська школа: разом до успіху!
2018-09-07, 1:50 PM

«Нова українська школа: разом до успіху!»: відбулась серпнева конференція працівників освіти Вознесенського району

30 серпня ідбулась традиційна серпнева конференція працівників освіти Вознесенського району під гаслом «Нова українська школа: разом до успіху!», яка розпочалась з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за світлу пам'ять Героїв  Вознесенщини та всієї України. 
Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова привітала присутніх з початком нового навчального року та висловила вдячність освітянам за терпіння, мудрість у вихованні підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та освітянських перемог.
Від імені усього депутатського корпусу Вознесенської районної ради, її виконавчого апарату  та себе особисто голова  ради Іван Бурдін передав вітання усім педагогам Вознесенщини з нагоди початку нового навчального року і побажав  виключно успішних та результативних кроків на шляху творення нової української школи та закликав залишатись справжніми патріотами нашої держави.
Голова районної організації профспілки працівників освіти Олена Чепілка також привітала освітян району та наголосила на співпраці педколективів  з профспілкою.
Пленарна частина конференції розпочалася розширеною доповіддю в. о. начальника відділу освіти  Валентини Керлан, яка проаналізувала результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх  на аналізі виконання заходів спрямованих на  реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі та привітала усіх педагогів з початком нового навчального року. Про досвід роботи щодо інклюзивного навчання поділився директор Новогригорівської школи Микола Іванович Куценко.
Під час роботи конференції було наголошено на відповідальній роботі, яка покладається на вчителів перших класів. Цього року сім вчителів району взяли під свою опіку 100 першачків.  Коли в імпровізованому інтерв’ю ведучі запитали чи готові вчителі до змін Беззубенко Олена Андріївна сказала: «Так готова.  Я люблю дітей і вчусь, шукаю нові методи і форми навчання заради них. У мене є бажання стати Super Teacher для моїх учнів. Зміни в освіті почнуться з мене, бо я свідомо розумію, змінюючи себе, я зможу змінити майбутнє держави».      

Виконувач обов’язків начальника відділу освіти Валентина Керлан, голова районного профспілкової організації працівників освіти Олена Чепілка, колеги-освітяни привітали кожного вчителя Нової української школи -2018  та під гучні оплески учасників конференції вручили їм квіти й подарунки.
На завершення конференції кращим працівникам освітянської галузі за плідну роботу з обдарованою молоддю, багаторічну сумлінну працю, постійний творчий пошук, визначні здобутки на теренах Вознесенщини керівництвом району вручено грамоти. 
     Учні першого класу принесли вітання всім учасникам конференції і палко подякували своїй Батьківщині:  
За все, Україно зоряна,
Ми дякуєм тобі.
Що свято - Перше вересня –
Для нас в календарі,
Що ми тепер із вересня
Вкраїнські  школярі.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 22 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar