Головна » Файли » Методичний кабінет

Освітяни Вознесенщини відзначили День пам’яті та примирення і 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
2017-05-15, 3:25 PM

Освітяни Вознесенщини відзначили День пам’яті та примирення і

 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Ці страшні події все далі і далі від нас, але пам'ять не має початку і не має кінця. Ми, наші діти, онуки та правнуки повинні знати і пам’ятати, якою дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні.

Освітяни Вознесенщини, як і вся Україна з 2015 року розпочали нову традицію відзначення 8 та 9 травня, а саме перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь вшанування.

Зранку 9 травня учні шкіл району взяли участь в акції «Привітай ветерана», з квітами та гостинцями відвідали ветеранів війни. У довічному боргу наші покоління перед ветеранами війни. На жаль, все менше їх залишається в життєвому строю.

Опісля цього у всіх селах біля пам’ятників “Загиблим воїнам» відбулися мітинг-реквієми, які розпочалися з хвилини мовчання. В знак пам'яті про події  Другої  світової війни, вшанування подвигу українського народу, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих учні та вчителі одягнули значок-символ "Червоний мак", на якому було написано: "1939-1945 роки. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Зі зворушливими літературно-музичними композиціями виступили учні загальноосвітніх навчальних закладів, висловлюючи подяку ветеранам за героїзм і мужність, за подвиг і самопожертву.

Згадували в ці дні і про мужніх нащадків, котрі у такий складний для нашої країни час також боронять Батьківщину.

Учні  подякували ветеранам Другої світової війни та ветеранам АТО за їхній героїчний подвиг, за віддані життя заради миру. «Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто підняв з руїн нашу країну. А мужність, ставлення до громадянського обов'язку сучасних захисників,учасників антитерористичної операції - це високий приклад для наслідування», - зазначив учень 10 класу Воронівської школи  Аржанов Владислав.

Завершив тематичний урочистий захід у своїй Вознесенській школі, лідер учнівського самоврядування Албул Максим, учень 10 класу словами: «Наш обов'язок - бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі».

 

 

 

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 75 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0