Головна » Файли » Методичний кабінет

Учнівська молодь Вознесенщини урочисто відсвяткувала прийняття безвізового режиму
2017-05-15, 3:36 PM

Учнівська молодь Вознесенщини урочисто відсвяткувала прийняття безвізового режиму

 

З нагоди скасування візових вимог для громадян України, а також відзначення Дня Європи в усіх школах Вознесенського району відбулася церемонія урочистого підняття прапорів України та Європейського союзу.

Почесне право підняти прапори було надано переможцям Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, лідерам учнівського самоврядування.

В момент підняття прапорів лунали Державний Гімн України та Гімн Європи «Ода радості».

У Мартинівській школі до церемоніалу під офіційні Гімни України та Європейського Союзу долучилися військовослужбовці, а у Воронівській – учасники антитерористичної операції.

         До учнівської молоді Дорошівської школи в день церемонії урочистого підняття прапорів України та Європейського союзу приєднався голова територіальної громади Ігнатов О.А., який вітаючи присутніх, наголосив, що Європа має розпочатися в серці кожного українця. Спільними зусиллями належить й розбудовувати нашу державу.

         Учні Тімірязєвської, Новосілківської та Вознесенської шкіл відзначили цю подію флешмобом “Україна - це Європа”, а Білоусівські школярі влаштували перфоменс «Jes – ЄС!».

Заключним  словом  «Наша держава прийняла доленосне історичне рішення, обрала шлях до Європи. Ми разом маємо тепер відстоювати європейські цінності, наслідувати найкращі традиції, власним досвідом та прикладом гідно розбудовувати  Батьківщину, доводячи всім, що Україна — Європейська держава», - завершила урочистий захід директор Щербанівськії школи Треножкіна Г.О. І ці слова

є дороговказом для всіх нас.

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 77 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0