Головна » Файли » Методичний кабінет

Відбулося відзначення Дня Соборності України
2017-01-24, 10:41 AM

Відбулося відзначення Дня Соборності України

 

          У 2017 році відбулося відзначення Дня Соборності України під гаслом «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна». В Олександрівській, Мартинівській, Дорошівській, Прибужанівській, Новогригорівській, Воронівській, Білоусівській школах пройшли інформаційні години: "Звідки бере витоки ідея соборності України",«Славетний день в історії України», "День Соборності України - важлива віха в історії нашого народу"; години спілкування: «Все починається із рідної землі», «Ти - громадянин України», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!», «Возз’єднались наші предки на віки», «Україна в нас єдина», «Патріоти України»; уроки – диспути: «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Соборність і злагода – умови процвітання України», «Ти маєш жити - вільна Україно».

          У Новогригорівській школі вихованці гуртка «Юні екскурсоводи»  провели  історичний екскурс «Шлях до злагоди» для учнів 8-9 класів. А У 10-11    класах пройшов відкритий захід «Соборність  нашої держави – на всі роки, на всі віки», на завершення якого учні разом із директором школи Куценком М.І. та вчителями створили живий ланцюг єднання.

       Лідери учнівського самоврядування Дорошівської школи  організували перегляд відеопрезентацій «Визначні події історії, які змінили Українську державу» про  події Української революції 1917 - 1921 років, Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. А ще оформили виставку дитячих малюнків «3 Україною в серці», присвячену Дню Соборності  України.

          В актовій залі Воронівської ЗОШ відбувся урочистий захід "Україна - моя душа".  На захід була запрошена мама загиблого учасника АТО Чижова Юрія. Учні 4 класу зі своїм класоводом Вергелес Іриною Олексіївною презентували альбом про воїна-захисника Чижова Юрія  "Він пішов у вічність, щоб Україну зберегти"  та передали його в шкільний музей. Захід завершився загальношкільним флешмобом "Єднаймося заради Незалежності», під час якого учні та педагоги  навчального закладу створили живий ланцюг, який символізував єдність країни.

          У Прибужанівській школі з 16 по 22 січня пройшов тиждень громадянського виховання «Соборна мати Україна, - одна на всіх як оберіг!» під девізом «Вона наш вибір, наша мрія, Соборна, вільна Україна!»

       Протягом тижня у школі пройшли різноманітні заходи у всіх класних колективах. А підсумком тижня були імпровізовані композиції від класів «Тримаймося разом: Ми – велика сила! Й не забуваймо: «Батьківщина в нас одна!».

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Admin
Переглядів: 61 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0