Головна » Файли » Відділ освіти

Cемінар-зустріч вчителів історії та правознавства Вознесенського району
2016-09-16, 2:12 PM

15 вересня 2016 року в Центральній районній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відбувся семінар-зустріч вчителів  історії та правознавства Вознесенського району з викладачами Навчально-наукового  інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету  імені В.О. Сухомлинського.

 «Відкриття історичної правди : сучасні підходи та методи  викладання актуальних проблем історії в школі» такою була тема дискусійної розмови. 

 Розглянути питання «Періоду козаччини в Україні : міфи та реалії» допоміг  Гузенко Юрій Іванович – кандидат історичних .наук., доцент кафедри історіографії та джерелознавства Навчально-наукового інституту історії, політології та

права МНУ імені В.О. Сухомлинського.

               Голодомору 1930-х років в сучасній українській історіографії: підходи та методи викладання в школі приділив значну увагу Зеркаль Микола Миколайович ,   доктор історичних наук., в.о. професора кафедри історіографіїта джерелознавства Навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В.О. Сухомлинського.

               Історична пам'ять про Другу світову війну: проблеми національного порозуміння та питання «гібридної війни»  сьогодення  яскраво  та пристрасно висвітлював Погорєлов Анатолій Анатолійович – кандидат історичних .наук., доцент кафедри історіографії та джерелознавства Навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Толерантне дискусійне спілкування на семінарі  сприяло  розширенню та  поглибленню світоглядних знань і професійних навичок вчителів  історії та правознавства Вознесенського району у викладанні суспільствознавчих дисциплін.

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 96 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0