Головна » Файли » Відділ освіти

День Цивільного Захисту в Прибужанівській ЗОШ І-ІІІ ст.
2016-04-22, 1:31 PM

                                         День Цивільного Захисту в Прибужанівській ЗОШ І-ІІІ ст.

 

         22 квітня 2016 року новий навчальний день у Прибужанівській ЗОШ розпочався зі збору керівного та навчального складу та проведення загальношкільної лінійки, яка була присвячена проведенню Дня Цивільного Захисту в школі. Всіх учасників було ознайомлено з основними цілями, завданнями та графіком проведення Дня ЦЗ. У фойє школи також розгорнули пункт видачі ЗІЗ працівникам школи.

          У всіх класах були проведені відкриті заняття на теми: «Надзвичайні ситуації, порядок дій учнів в разі небезпеки», «Небезпеки повсякденного життя». Для повного і кращого засвоєння матеріалу використали наочні посібники, засоби захисту органів дихання людини, відеофільми. Учні цих класів підготували виставку малюнків, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати. Вчителі змістовно підготували матеріал, бесіду супроводжували конкретними прикладами, велику увагу приділили питанням навчання учнів правильному поводженню в екстремальних ситуаціях. В решті класів школи були проведені планові тренування з цивільного захисту.

            На третьому уроці відпрацьовувались дії постійного складу і учнів з ввідної «Пожежна небезпека». Оповіщення по ввідній проводилось дзвінковою сигналізацією. Під час ввідної відпрацьовувались елементи евакуації та нормативи по одяганню ЗІЗ. Організованість і дисципліну показали всі учні школи. Слід зазначити, що всі учасники навчально-виховного процесу забезпечені індивідуальними засобами захисту органів дихання.

           Було задіяно:  педагогічного колективу – 24 чол;

                                   учнів – 142 чол.

         Дякуємо директору школи Копієвському І. В. та всьому педагогічному колективу Прибужанівської ЗОШ за підготовку та проведення Дня Цивільного Захисту.

 

 

             Інженер з ОП КУ «Вознесенський РЦОЗО»                                       М.М. Узніченко

 

 

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 76 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0