Головна » Файли » Відділ освіти

День знань у школах Вознесенського району
2016-09-13, 3:12 PM

 День знань у школах  Вознесенського району

 

           1 вересня — державне свято – День знань.

           Традиційно цього дня в школах Вознесенського району пройшли урочисті емоційно насичені лінійки, присвячені початку навчального року.

            В цьому році  за парти має сісти 2 тисячі 790  школярів вознесенщини, із них – 320 першокласників. Вони навчатимуться за оновленими навчальними програмами.

           На шкільному святі всім першокласникам району  традиційно передали  від депутата Верховної  Ради України Лівіка Олексадра Петровича подарунки: портфелики та канцелярські приладдя, зошити.

           Начальник відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації Лапаєва Надія Володимирівна взяла участь в урочистостях, присвячених Дню знань, у Воронівській школі,  де у своєму виступі наголосила на важливості навчання як в житті кожної людини, так і всієї держави, особливо в сьогоднішні  дні. Наостанок Надія Володимирівна побажала усім присутнім аби Перший дзінок відкрив для кожного двері до нових вершин і здобутків, а також  мирного неба та єдності.

         Завдяки чіткій і мудрій організації першовересневих заходів у кожному навчальному заході було створено атмосферу єднання шкільної родини, оптимізму,  добра,  взаємної підтримки,  консолідації учнів, учителів, батьків, почесних гостей з приводу спільної радості – початку нового навчального року.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 80 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0