Головна » Файли » Відділ освіти

Державна атестація Тімірязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
2016-04-15, 3:01 PM

Державна атестація Тімірязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

           Відповідно до Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом відділу освіти Вознесенської  райдержадміністрації № 49 від 20.02.2015 року у листопаді  2015 року було проведено атестаційну експертизу Тімірязівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів, відповідно до порядку проведення державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  від 30.01.2015р. № 67 « Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних , загальноосвітніх , позашкільних навчальних закладів»

 Згідно наказу відділу освіти від 01.10.2015 р. №316 «Про проведення атестаційної експертизи Тімірязівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів» з 9 листопада по 27 листопада 2015 року було проведено атестаційну експертизу закладу. Експертизу проводила комісія у кількості 16 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності школи згідно з робочою програмою, підготовлено акт атестаційної експертизи та пропозиції експертної комісії щодо наслідків атестаційної експертизи.

 Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив школи забезпечує на достатньому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України.

 У школі створені всі умови для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, проведена робота зі зміцнення навчально – матеріальної бази школи.

Основні  нормативно – правові документи, які регулюють діяльність  школи відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

Експертизи навчальних досягнень учнів в розрізі навчальних предметів показали достатній рівень.

Заслуговує на увагу робота адміністрації школи та педагогічного колективу з питань:

якість внутрішнього шкільного контролю;

організація виховної роботи;

взаємодія з органами місцевого самоврядування, громад кістю;

виконання Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх закладах І-ІІІ ступенів.

            Документація закладу ведеться згідно Інструкції про ділову документацію.

            У школі забезпечується належний стан навчальних приміщень, використання ТЗН, санітарно – гігієнічний режим та умови для підтримання життєдіяльності школярів та працівників.

            Відповідно до рішення атестаційної комісії від  08.12.2015 року ( протокол № 3 ), признати Тімірязівській загальноосвітній навчальний  заклад  атестованим терміном на 10 років.

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 86 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0