Головна » Файли » Методичний кабінет

Правознавство семінар 1.02.2016
2016-03-03, 2:57 PM

Правову освіту -  в маси

     Розібратися в перипетії законодавчих змін, що відбуваються нині в нашій державі, нелегко. Тому,  щоб полегшити роботу вчителів правознавства  шкіл району у викладанні нових новел законодавчих актів і тих змін, що мають відбутися у зв`язку з децентралізацією влади в Україні,  та з метою поглиблення знань з правознавства вчителів і спонукання  їх до фахового та методичного зростання методистом  суспільно-гуманітарних предметів РМК Лопатинською  Л.В,  1 березня 2016 року було організовано навчальний семінар на базі Вознесенського аграрного коледжу.

     На ньому майстри юридичної справи,  висококваліфіковані  викладачі відділення права та землеустрою  коледжу надали практичну допомогу в освоєнні нових новел законодавства України.

     Розібратися в конституційних змінах, а зокрема в децентралізації влади  в Україні , допомогла викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Міронова Ольга Олегівна.

     Законодавчі зміни у судових та правоохоронних органах компетентно доносила до учасників семінару Гарбузенко Людмила Олексіївна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист коледжу.

      Про різноманітні нюанси Трудового законодавства зацікавлено розпитували вчителі  правознавства шкіл району викладача-методиста Миронова Юрія Борисовича.

      Глибоке зацікавлення викликала розмова про зміни в бюджетних та податковій галузях, їх планові показники в Миколаївській області та Вознесенському районі зокрема, з депутатом обласної ради, викладачем-методистом коледжу Драновим Володимиром Іллічем.

      Викладачі коледжу щедро ділилися з вчителями правознавства  шкіл району не тільки знаннями законодавчих змін в Україні, а  і методичними засобами подачі матеріалів: відео фрагментами,  презентаційними навчальними засобами.

     Вчителі правознавства шкіл району  висловили слова глибокої  вдячності Вероніці Володимирівні Ободовій, завідувачу відділення права та землеустрою Вознесенського аграрного коледжу,  за теплий прийом,  тісну співпрацю та можливість фахового  правового  та методичного зростання.

   Лопатинська Л.В., методист суспільно-гуманітарних предметів РМК КУ  ВРЦОЗО

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Адміністратор
Переглядів: 151 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0