Головна » Файли » Методичний кабінет

«Школа управлінської майстерності» для молодих керівників ДНЗ району
2016-03-15, 1:33 PM

«Школа управлінської майстерності» для молодих керівників ДНЗ району

          На базі Олександрівського ДНЗ №2 «Калинонька» відбулася «Школа управлінської майстерності» для молодих керівників ДНЗ на тему «Професійна готовність керівника до інноваційної управлінської діяльності».   Мета ШУМ - поглибити знання молодих керівників дошкільних навчальних закладів з питань впровадження інноваційних технологій у практику роботи ДНЗ.

В роботі школи взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Вознесенської РДА Русаловська С.М., методист з дошкільної освіти Папук Т.В. та вчителі початкових класів Олександрівської  ЗОШ.

Завідувач ДНЗ Передня Н.М. презентувала учасникам семінару дошкільний навчальний заклад після ремонту.  Ознайомила присутніх з інноваціями, які впроваджують в практику роботи педагоги дошкільного навчального закладу. Та наголосила, що саме за допомогою застосування сучасних  технологій підвищується якість навчання та виховання дітей.

              Учасники семінару переглянули інтегроване заняття з розвитку зв`язного  мовлення  з використанням технології мнемотехніки за  казкою  «Маша  і  ведмідь»  в  старшій  групі (вихователь Т.О.Гойман) та організацію сюжетно-рольвої гри  з використанням сучасних підходів  в молодшій  групі  (вихователь  О.М.Бірюкова).

              Вихователь-методист Гойман Т.О. на занятті демонструвала  цікаві   методи  та прийоми мнемотехніки, завдяки яким присутні переконалися в ефективності використання цієї технології в роботі з дошкільнятами. Діти із задоволенням пригадували   казку за  мнемотаблицями, самостійно  створювали  мнемосхему  до вірша, використовували  метод  асоціацій  при  запам`ятовуванні  назв  та  порядку   послідовності місяців  року. Ці прийоми сприяли підвищенню мовленнєвої активності, розвитку  пам’яті та уяви дітей на занятті.

Комп’ютерну презентацію з досвіду роботи представила  вихователь-методист Т.О. Гойман «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку                                                            зв’язного  мовлення  дошкільників» в якій розкрила  актуальність, зміст та структуру роботи з мнемотехніки.

Цікаво   пройшла «педагогічна  майстерня» за участю молодих керівників, де вони на практиці застосовували методи і прийоми мнемотехніки. 

Підсумки семінару підвела методист районного методичного кабінету Папук Т.В., яка подякувала організаторам заходу та відмітила високий рівень проведення заходу, професіоналізм та творчий підхід педагогів до впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: Адміністратор
Переглядів: 197 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0