Головна » Файли » Відділ освіти

Вітаємо учасників Фестивалю патріотичних дій у м. Києві!
2019-07-01, 1:09 PM

Вітаємо учасників  Фестивалю  патріотичних дій у м. Києві!

Колектив екологічної просвіти  Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. Вознесенської районної ради   на чолі з керівником  Албул Л. В.,  як переможці обласного конкурсу,  представляли Миколаївську область на Всеукраїнському Фестивалі патріотичних дій у м.Києві, організованому Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. Учнівський колектив продемонстрував свій виступ «Моя мала Батьківщина» під час «Творчого юннатівського марафону патріотичних справ», в якому торкнувся багатьох екологічних проблем рідного краю та презентував реальні кроки школярів Вознесенщини  у збереженні довкілля. 
Фестиваль відбувався протягом чотирьох днів та був насичений  цікавими справами. Надзвичайно змістовною та практико-орієнтованою була Школа першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно», організована волонтерською організацією «Український легіон». Учасники фестивалю також мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів «Українського містечка» по виготовленню виробів народної творчості. Надзвичайними емоціями супроводжувалося відвідування вистави «Сорочинський ярмарок» у Київському національному академічному театрі оперети. Знайомство з експозиціями Національного музею історії України довело, що сучасна молодь зацікавлена історією, культурою рідної землі та прагне поглиблювати свої знання. Екоквест «Мандруємо Україно», ігри та розваги «Веселий мурашник», екочелендж «Квітуй, Україно!» - все це залишило в учасників Фестивалю яскраві враження та відчуття причетності до позитивних змін в країні
Учасниці   фестивалю Бевзіцька Анастасія, Вертейко Анастасія, Ворохта Василина, Ткаченко Сніжана, Швець Крістіна  за високу громадянську позицію, досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, глибокі знання свого краю, творчий підхід, креативність та оригінальність презентації в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій нагороджені Грамотами Національного  еколого-натуралістичного  центру  учнівської молоді Міністерства освіти і науки  України. За вагомий та результативний особистий внесок у патріотичне виховання учнівської молоді та якісну підготовку до участі у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій   Албул Любов  Володимирівна  нагороджена  Подякою Національного  еколого-натуралістичного  центру  учнівської молоді Міністерства освіти і науки  України. 

 

Категорія: Відділ освіти | Додав: Admin
Переглядів: 77 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0