Головна » Файли » Відділ освіти

Всеукраїнський місячник «Увага! Діти - на дорозі!» у закладах освіти Вознесенського району
[ Викачати з сервера (13.6 Kb) ] 2015-10-06, 1:49 PM

Всеукраїнський місячник «Увага! Діти -  на дорозі!»

 у закладах освіти Вознесенського району

 

   На виконання наказу відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації від 10.08.2015 року № 253 «Про проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти – на дорозі», з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх, поглибленого вивчення та постійного дотримання правил дорожнього руху, у закладах освіти Вознесенського району з 20 серпня по 20 вересня 2015 року проведено Місячник безпеки руху «Увага! Діти — на дорозі!»

  У кожному навчальному закладі були складені плани заходів проведення місячника із запланованими бесідами, екскурсіями, батьківськими зборами. В школах були проведені різноманітні заходи: виховні уроки з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом, випущено буклети «Правила дорожнього руху», проведено урок-мандрівка «Безпечні місця для ігор, прогулянок, відпочинку», класні та виховні години «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся ти»

   У навчальних закладах району були оновлені куточки з ПДР, випущені інформаційно - тематичні стіннівки «Будь уважним на дорозі». Проведені конкурси та виставки дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху, проведені бесіди про безпеку при перевезенні шкільними автобусами. Протягом місячника у кожній школі району пройшли батьківські збори щодо дитячого травматизму на дорозі.

     Класними керівниками шкіл у 1-11 класах були проведені інструктажі, щодо безпечного способу життя з обов’язковим занесенням у класний журнал та журнал інструктажів з безпеки життєдіяльності.

    Профілактичний Всеукраїнський конкурс - рейд закінчився підведенням підсумків на шкільних лінійках.

 

Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор | Теги: Всеукраїнський місячник «Увага! Діт
Переглядів: 177 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0